EKO-KONSULT Sp. z o.o.

Adres: ul. Narwicka 6
80-557 Gdańsk
Obszar Działania: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O firmie

Eko-Konsult Sp. z o.o. jest polską firmą doradztwa technicznego i środowiskowego, z centralą w Gdańsku, łączącą ponad 25 letnie doświadczenia zespołu Eko-Konsult Sp. z o.o., Działu Analiz Technicznych i szkoleń Akademii Bezpieczeństwa firmy Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. gwarantujące kompleksową obsługę podmiotów. Konsulting w zakresie ochrony środowiska obejmuje: obsługę i przygotowanie procesów inwestycyjnych, dokumentacje do procedur ocen oddziaływania na środowisko, w tym dotyczących obszarów Natura 2000. W zakresie doradztwa technicznego realizuje indywidualne podejście do każdego zadania, prowadzi konsultacje międzybranżowe, m. in.: z zakresu bezpieczeństwa przeciwwybuchowego, przeciwpożarowego, procesowego i funkcjonalnego. Charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem dla praktycznie wszystkich branż przemysłu. Dodatkowo tematami analiz są wybrane zagadnienia związane, m.in. z obsługą podmiotów w zakresie planowanych zmian cen energii poprzez opracowanie studiów wykonalności i koncepcji finansowo-technicznych optymalizacji energetycznej przedsiębiorstw. Ponadto obsługa składowisk odpadów w zakresie operatów przeciwpożarowych i decyzji środowiskowych. EKO-KONSULT Sp. z o.o. oferuje możliwość współpracy na zasadzie Abonamentu Bezpieczeństwa zapewniającego stałe doradztwo i monitorowanie zmian prawnych lub współpracę z „ekspertem na godziny” celem uzyskania pomocy w rozwiązaniu problemów o charakterze jednorazowym lub koncepcyjnym.

Zapisz się do Newslettera o szkoleniach i konferencjach branżowych

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ